پرسلان رنگ خاکستری

کاشی پرسلان خاکستری

کاشی پرسلان رنگ خاکستری و طوسی

 رنگ پرسلان خاکستری و طوسی به نوبه خود یکی از اصلی ترین رنگ ها برای پرسلان کف و دیوار شناخته شده است. به همین دلیل هماهنگ کردن پرسلان خاکستری یا طوسی رنگ با سبک های متنوع دکوراسیون منزل کار خیلی سختی نخواهد بود. البته در بسیاری از موارد پرسلان طوسی رنگ (با در نظرگرفتن رنگ ته مایه) می تواند رنگ سرد یا گرم باشد.
در بسیاری از موارد افراد ترجیح می دهند که دکوراسیون منزل خود را صرفا به سبک مدرن طراحی کنند و تنها از پرسلان خاکستری یا پرسلان طوسی رنگ استفاده نمایند. در این صورت اگر ترکیب رنگی مناسبی در مبلمان، پرده، وسایل تزئینی و سایر لوازم دکوری که بکار نبرید، قطعا فضای خانه بیش از چیزی که تصور می کنید سرد و بی روح می شود و جذابیت های طراحی دکوراسیون منزلتان زیر سوال می رود. به همین دلیل بهتر است که همراه با انتخاب و نصب پرسلان خاکستری یا طوسی رنگ، از رنگ هایی با انرژی و مناسب در وسایل و تزئینات دکوری استفاده کنید تا دکوراسیون منزلتان را به تعادل رسانده و جانی دوباره به آن ببخشید.
رنگ زرد، نارنجی، قرمز، صورتی و کله غازی، چند نمونه از بهترین و محبوب ترین ترکیب رنگی موجود برای پرسلان خاکستری، طوسی یا فیلی رنگ می باشد. با ترکیب و همنشینی این رنگ ها با سرامیک خاکستری و طوسی دیگر لازم نیست که به فکر خرید وسایل بسیار بزرگ و بازسازی پرهزینه باشید. شما می توانید حتی با اضافه کردن یک یا چند گلدان و وسیله تزئینی در کنار پس زمینه سرامیک پرسلانی طوسی و خاکستری، ترکیب رنگی جذابی خلق نمایید.
با توجه به دوام، استحکام بالا، شستشو و نگهداری راحتتر جنسِ سرامیک پرسلانی، بسیاری از افراد مایلند تا در کف و دیوار خانه خود از پرسلان استفاده نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *