تغییر به سمت خرید اینترنتی

امروزه از آنجا که خرید از فروشگاه های اینترنتی دارای مزایا و منافع بیشتری است، اکثر مردم خرید اینترنتی را به خرید معمولی ترجیح می دهند. به همین دلیل درک روحیات و علایق مشتریان، برای هوم تایلز حائز اهمیت است. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

زمانبندی بهینه تر

همه ی ما برای کارهای روزمره ی خود برنامه ریزی فشرده و پیوسته ای داریم که در آن کمتر زمانی خرید کردن با یک دل صبر پیا خواهیم کرد! چرا که پروسه خرید کردن، فقط مراجعه و خرید نیست، بلکه مراجعه به فروشگاه های مختلف جهت تصمیم گیری، تحمل ترافیک، پیدا کردن کالای با ظاهر یا کیفیت مدنظر و … را نیز در پی دارد.

حق انتخاب گسترده تر، لذت بیشتر

مشتریان قبل از خرید، از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های جدید‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

چه کالاهایی؟؟

گروه های مختلف کالای ساختمانی از قبیل کاشی و سرامیک، چینی آلات بهداشتی، شیرآلات ، وان و جکوزی و لوازم جانبی و نصب آنها را به راحتی می توان با برترین کیفیت ها و کمترین قیمت ها در هوم  تایلز مقایسه و خرید کرد. هوم تایلز برترین کالا و برترین پشتیبانی پس از خرید را حق مشتریان خود می داند.