برترین برندها، بهترین کیفیت ها، نازل ترین قیمت ها

کالای لوکس کالایی است که درصد تغییرات تقاضا برای آن بیش از درصد تغییرات درآمد است و بازار هدف آن مطمئنا جامعه ی کوچکتری نسبت به جامعه ی هدف کالاهای ضروری است. اما این به تنهایی هدف هوم لند را توجیه نخواهد کرد.

معمولا کسانی که به دنبال کالای لوکس برای خرید هستند، به نمایندگی ها یا نمایشگاه های انحصاری این برند ها مراجعه و اقدام به خرید می کنند. اما مسئله ای که اغلب با آن مواجه هستند، امکان مقایسه ی یک محصول با محصول مشابه در برندهای دیگر است که عمدتا در فروشگاه ها و نمایندگی برند ها انجام این مهم ممکن نیست. هوم لند، با ارائه ی برترین برند های ساختمانی در کنار هم، امکان مقایسه و بررسی را برای محصولات مشابه فراهم نموده و پروسه ی خرید را برای مشتری آسان کرده است.

برند های مشهوری چون کاشی مرجان، سرامیک البرز، سینا کاشی، لوتوس، سای تک، گروهه، هانس گروهه و …. از جمله برند هایی است که هوم لند انتخاب، مقایسه و خرید آن ها را برای شما آسان نموده است.

هدف هوم لند، فروش کالاهای لوکس و باکیفیت با ارزانترین قیمت ممکن در سراسر کشور است که شاید نیاز تمامی افراد مرتبط با ساخت و ساز می باشد، همه ی مولفه های مدنظر مهندسین، طراحان، ساختمان ساز ها و صاحب خانه ها در کنار هم.